• +31 (0)181 820 326
  • repair@aspenal.nl
  • English
  • Français
  • Deutsch
  • Nederlands

Wij zijn Aspenal

Aspenal BV is gespecialiseerd in tankcontainer modificaties, reparaties en reiniging van tankcontainers. Aspenal BV onderscheidt zich door zijn onafhankelijkheid. We reinigen en herstellen puur voor onze klanten en we hebben geen betrokkenheid bij de werking van tankcontainers onszelf.

Onze moderne en hoogwaardige faciliteit is uitgerust voor nu en klaar voor de toekomst.

Het team

787

Frans Reijtenbagh

Managing Director

frans.reijtenbagh@aspenal.nl

784

Arwin Legierse

Financial Director

arwin.legierse@aspenal.nl

790

Theo Poldervaart

Repair Manager

theo.poldervaart@aspenal.nl

786

Chantal van der Meer

Assistant Business Office

chantal.vd.meer@aspenal.nl

1142

Marianne Zevenbergen

Administration

marianne.zevenbergen@aspenal.nl

783

André Boender

Estimator

estimates@aspenal.nl

791

Willem Boender

Estimator

estimates@aspenal.nl

789

Piet Bogaard

Warehouse manager

piet.bogaard@aspenal.nl

782

Alfons Gagesteijn

Assistant Warehouse

alfons.gagesteijn@aspenal.nl

793

Jessica de la Court

Management-Assistent

jessica.court@aspenal.nl